Projekty Zespołu Szkół Gospodaryczych

POWER | ERASMUS+ | Leonardo da VInci

Blog

Staże w WALENCJI! maj 2024r.

 

Rusza rekrutacja do projektu staży zawodowych. Tym razem czeka na Was piękna Walencja.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • uczniowie TECHNIKUM – WSZYSTKIE KIERUNKI!
  • ukończone 18 lat w dniu wyjazdu (12 maj 2024)
  • chęć doskonalenia zawodowego
  • chęć uczestnictwa w zajęciach dodatkowych (przygotowanie językowo-pedagogiczno-kulturowe)
  • otwartość na nowe wyzwania, kulturę, zdobywany zawód, dzielenie się zdobytymi doświadczeniami

 

 

Walencja czeka na CIEBIE

Zapraszamy uczniów kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych do udziału w cudownej przygodzie jaką jest staż zagraniczny jakie odbędzie się w Walencji w październiku 2022 roku!

Kolejne staże! Walancja czeka!

Zapraszamy pełnoletnich uczniów kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, organizacji turystyki, usług kelnerskich, przemysłu mody, stylista. Szczegóły w regulaminie na stronie rekrutacji!

JOB SHADOWING W PARYŻU!

Rozpoczynamy rekrutację dla nauczycieli zawodu (gastronomia), oraz nauczycieli języka zawodowego na wyjazd do Paryża. W trakcie wyjazdu nauczyciele odbywać bedą obserwację w szkole o profilu gastronomicznych. Celem wyjazdu jest między innymi poprawa warsztatu naszych nauczycieli, wcielanie nowych rozwiązań z zakresu edukacji zawodowej do pracy w naszej szkole.

Rozpoczynamy kolejny cykl szkoleń

Tym razem zajęcia odbywać będzie grupa wyjeżdżająca do stolicy Portugalii – Lizbony. Na pierwszy rzut idą zajęcia na których uczniowie tworzyć będą swoje Europass CV. Dokument ten przyda się im zarówno w przyszłym poszukiwaniu pracy jak i jest niezbędny do znalezienia miejsc odbywania staży zagranicznych. Uczniowie przygotowują dokument w języku polskim oraz angielskim.

Kolejne spotkania partnerami z Francji!

Nocne Francuzów i Polaków rozmowy 😊 Nie ustajemy w zacieśnianiu współpracy z naszymi francuskimi przyjaciółmi ze szkoły Lycee hôtelier François Rabelais de Dugny. Szkoła o podobnym profilu do naszej, a nauczyciele i uczniowie otwarci na współpracę i wymianę doświadczeń. Udało nam się zorganizować kilka spotkań naszej młodzieży z uczniami tej francuskiej szkoły. Do tej pory były to spotkania „online”, ale mamy wielką nadzieję na zmiany i spotkania „na żywo”. Póki co pracujemy nad tym, aby rozwijać naszą współpracę, planujemy wspólne działania i organizujemy „wieczorne spotkania online” 😊 Bo ZSG nie śpi, ZSG działa!!! Merci nos amis francais 😍

Lekcja polsko-francuska!

Cudowne doświadczenie, ćwiczenie językowe dla naszych uczniów (w tym wydarzeniu udział wzięli uczniowie klasy 3bg😍) i wspólny czas spędzony z młodzieżą z naszej zaprzyjaźnionej szkoły we Francji. Takie rzeczy tylko w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie 💪Teraz jeszcze online, ale mamy nadzieję, ze niebawem spotkamy się na żywo we Francji i w Polsce. Merci nos amis français 😘 Loic Mathis, Bennon Gilles et Thierry Dufresne 🇫🇷Lycée Hôtelier François Rabelais de Dugny 🇫🇷ZSG Rzeszów

Przewiń na górę